Şirketimiz 26 Kasım 2011 tarihinde kurulmuş olup, gerekli izin Kültür ve Turizm Bakanlığından alınmış Belgemizin onaylanmasıyla 05 Mart 2012 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından A grubu Seyehat Acentası işletme belgemizin onaylanması, Hayat Turizm'in MUCİZE Seyehat Acentası adıyla anılmasına olanak sağlamıştır.Şirketimiz Eylül 2013 Yılında 2.Şubesini Osmanlı Başkenti Edirne iline açarak çalışmalarını genişletmek istemiştir.Tek ortaklı Şirketimizin Profosyönel ve yetkili bir Müdürü, Satış ve Operasyon sorumlusu 2 elemanı ve bunların yanında çalışmalarımızda bizlerin yanında deneyimli Otobüs kaptanı ve personelimiz bulunmaktadır. Şirket Müdürümüz Sayın Halil Ersan ÇELİKÖRS Turizm sektörüne gönül vermiş biri olarak doğru zamanı bekleyerek, böyle bir Hizmeti sunabilmek ve Şirketi kurabilmek için Yurtiçi ve Yurtdışında çalışarak ve Müşteri memnuniyetini deneyimlerinle birleştirerek, işimizin sadece gezmek, görmek olmadığını bunların yanında rahat bir seyahat edebilme konforunu sağlamayı, Misafir memnuniyetini temel ilkelerdenn biri olduğunu, Başarının ayrıntılarda gizli olduğunu, her konuda yardım ve desteklerini esirgemeden hizmet vermeyi hedef olarak belirlemiştir.

Şirketimiz aynı zamanda Yurtiçi ve Yurtdışına çalışan yaklaşık 10 Havayolu şirketi ile Uçak bileti Satışı, Ofisimizde siz değerli Misafirlerimize hizmet vermektedir. Sizlerin belirlediği Uçuş yeri ve saati konusunda en uygun ve Ekonomik bilet bulma konusunda, sizlere destek olmaktdır.
Şirketimizi bir başka alanı olan, gitmeyi düşündüğünüz ama bir türlü karar veremediğiniz ve bu konuda bilgi sahibi olmak istediğiniz , '' Muhteşem bir Tatil geçirmek '' fikrinizi artık gerçekleştiriyoruz. Siz Misafirlerimize GEZİNOMİ ve TOURİSTİCA Güvencesi altında yardım ve önerilerimiz doğrultusunda ister Yurtiçinde isterseniz Yurtdışında Tatil paketlerimizden birini size sunuyoruz. Bunların dışında yine GEZİNOMİ ve TOURİSTİCA güvencesi altında Yurtiçi ve Yurtdışı Turlarımız, Kültür Turlarımız, Kongre ve Fuar organizasyonlarınız, Toplantı ve Seminer Organizasyonlarınızı birçok Kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir.
Güvenilir, istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen acentamız, başarının detaylarda gizli olduğunun ilkesine inanmıştır ve bu doğrultuda deneyimli, profosyönel ve müşteri ilişkileri ekibimizle siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten mutlu olacağımızı belirtiyoruz.