2020 YENİ YIL SELANİK TURU

Hayata Kısa Bir MOLA . . .

FIRSAT
160 GALA Yemeği Dahil
30 Ara 2019, Pzt - 01 Oca 2020, Çrş
Genel Bilgi

► Lüks Otobüsler ile Gidiş-Dönüş Ulaşım

► Araç İçi İkramlar  

►1 Gece oda kahvaltı konaklama

► Türkçe Rehberlik  Hizmeti

►2020 Yeni Yıl Taverna Eğlencesi

Bireysel Rezervasyonlar için lütfen "Tarih ve Fiyat" sekmesinde bulunan seçeneklerden size uygun olanını seçiniz.
  • HAREKET : 30 Aralık 

Saat 23:00’de HAYAT TURİZM önünde buluşup yolculuğumuza başlıyoruz. Edirne-Keşan karayolu takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Batı Trakya şehirleri olan Dedeağaç - Gümülcine – İskeçe üzerinden Selanik’e doğru yola çıkıyoruz.

  • 1. GÜN: 31 Aralık  

Sabah saatlerinde Selanik’e varıp şehir turuna çıkıyoruz. Panaromik şehir turumuzda; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans Eserleri, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia ,Şadırvan, Aristotales, Elefterios Meydanları göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası öğle yemeği molası ve aynı zamanda alışveriş için kısa bir serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından otelimize gidiyoruz.akşam 21:00 de misafirlerimiz ile YENİ YIL eğlence ve taverna turuna katılma imkanı… Leziz yemekler, yunan müziği, ve uzo eşliğinde sınırsız eğlence… Eğlencemizin ardından otelimize dönüyoruz.

  • 2. GÜN: 01 Ocak 2020

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Kavala’ya doğru yola çıkıyoruz. KAVALA şehir turumuzda Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmareti ve Heykeli, Eski Kavala ve Yeni Kavala, Liman ve Kanuni’den kalma Su Kemeri göreceğimiz yerler arasındadır. Öğlen yemek molasında deniz kenarında balık yiyip serbest zaman keyfini çıkarıyoruz. Ardından meşhur Kavala Kurabiyesi alışverişi yapmak üzere imalathanede vereceğimiz mola sonrası dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Batı Trakya şehirleri olan İskeçe-Gümülcine-Dedeağaç otobanını takip ederek İpsala sınır kapısına gidiyoruz. Alışveriş, gümrük ve pasaport işlemleri sonrası dönüş yolculuğumuza devam ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki turlarımızda görüşmek dileği ile sizlerle vedalaşıyoruz.

Bireysel Rezervasyonlar için, seçeneklerden lütfen size uygun olanını seçiniz.

► Öğlen ve Akşam Yemekleri

► Tüm Şahsi Harcamalar

► Vize Ücreti ve Seyahat Sağlık Sigortası Ücreti 

► Yurt Dışı Çıkış Harcı (50 TL)

► Ekstra Olarak Belirtilen Tüm Organizasyonlar

Yeşil ve Gri Pasaporta VİZE İstenmemektedir.

Kırmızı Psaport için YUNANİSTAN yada Geçerli bir SHENGEN Vizesi İstenmektedir.